Endüstri 4.0 Çözümleri

Endüstri 4.0 Çözümleri

Revsan teknoloji, gerçek zamanlı MES sitemi olup, üretim merkezleri ile ERP sistemi arasındaki tüm süreçleri yöneten sistemler bütünüdür. Modüler esnek yapısı sayesinde her türlü ihtiyacı karşılayabilir ve her türlü yapıya uyarlanabilir. Üretim şekilleri değişse bile önceden öğrenmiş olduğu verileri, yeni üretim şekline adapte ederek en kısa sürede optimum sonuca ulaşılmasını sağlar. Toplanan veriler güvenli bir şekilde dünyanın herhangi bir yerinden ulaşılabilecek şekilde depolanır.

Makine öğrenmesi modülü ile üretim için gerekli olan set değerlerinin optimum değerlerini hesaplar ve bu sayede üretim verimliliğini arttırır. Sağladığı süreç analiz araçları ile süreç yönetiminde karşılaşılan sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulmanızı sağlar. Verileriniz, yerel veya bulut tabanlı sunucularda güvenli bir şekilde depolanır.

OEE (Overall Equipment Effectiveness / Toplam Ekipman Etkinliği) modülü ile ekipman ve operatör bazında üretim verimliliğini otomatik olarak ölçer ve kayıt altına alır. Şirketlerin, fabrikaların gereksiz satın alımları yerine, mevcut eldeki makine ve ekipmanların performanslarının arttırılmasını sağlar.

Enerji yönetim modülü ile sisteminizdeki kayıpları ölçerek enerji sisteminizi iyileştirmenize yardımcı olur. Sistemlerinizin enerji verimliliğini arttırır ve enerji maliyetini azaltır.